Політика конфіденційності


Сайт www.trendwaytravel.com (далі «Сайт») піклується про конфіденційність Ваших даних та несе відповідальність за збір, обробку та використання даних користувачів.
Сфера дії цієї Політики
Ця Політика розповсюджується на дані та відомості про користувача, які збираються Сайтом (далі — «Дані»). Дані, які ми збираємо, не являються персональними або ідентифікуючими, тому що не дозволяють ідентифікувати фізичну або юридичну особу. Використовуючи цей Сайт, Ви приймаєте правила, описані в цій Політиці. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, просимо не користуватись цим Сайтом. Ми залишаємо за собою право у будь-який час вносити зміни в цю Політику. Будь-які зміни вводяться в дію викладенням нової редакції цієї Політики. Ми рекомендуємо регулярно знайомитись з цією Політикою, щоб бути в курсі змін та можливого порядку використання Вашої інформації.
Дані та відомості, які збираються цим Сайтом
До Даних, які збираються, аналізуються та обробляються цим Сайтом, відносятся:
1. Ім'я, електронна адреса та телефон, що Ви використовуєте для комунікації
2. Інформація про пристрій, який Ви використовуєте для відвідування цього Сайту, і Ваша IP-адреса.
Використання інформації
Ми збираємо Дані для того щоб:
надавати доступ до аккаунту, та до інформації, що не доступна публічно;
забезпечувати безпеку та усувати шахрайство;
краще розуміти Ваші запити та інтереси;
удосконалювати контент, функціонал та зручність Сайту;
персоналізувати використання Сайту;
надавати Вам відомості та повідомлення відносно використання Вами цього сайту;
інших цілей, вказаних в діючиий Політиці або інших угодах з Вами.
Розкриття інформації
Сайт не сдає в оренду, не продає та не ділиться Вашими Даними з іншими людьми або компаніями, за винятком випадків, коли у нас є відповідний дозвіл від Вас.
Зміна та видалення Даних
Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані ним Дані або їх частину, за допомогою свого аккаунту, а також вимагати від Сайту повного видалення його аккаунту та всіх пов'язаних з ним Даних. Адміністрація Сайту зобов'язана видалити Дані користувача протягом 5-ти днів з моменту отримання запиту на видалення. При відсутності запиту на видалення, Сайт зберігає Дані користувача безстроково.